položek
  • Zobrazit

O nás

Plenky se staly naší nedílnou součástí před čtyřmi lety, od té doby náš doprovází téměř na každém kroku a nechci snad ani počítat, kolik jich vlastně za tu dobu, co máme děti, bylo. A postupem času jsem došla k názoru, že plenka jednorázovka je zkrátka geniální vynález a ten, kdo na ní přišel, by měl být žhavým kandidátem na nobelovku!

A protože plenek bylo u nás doma vždyky víc než dost a kolem nás se počet novopečených maminek také rapidně zvyšoval, nápad na neotřelý a vtipný dárek byl na světě - plenkový dortík, po anglicku babycake. V Anglii jsem také první plenkové dortíky viděla. 

Dortíky, které nabízíme, jsou vyrobeny ze samých praktických věcí - jednorázových plenek, ponožek, bodýček, přikrývek, bryndáků... a ze spousty mašliček, stužek a ozdob. V našich dortech tedy nenajdete žádné lahvičky ani dudlíky a ani žádnou kosmetiku, protože ne každé miminko tyto věci využije. Snažíme se upřednostňovat české výrobce, bohužel mnohdy jsou finanční rozdíly natolik velké, že dovážíme některé ingredience i ze zahraniční - ručně vyráběné papírové kytičky z Malajsie, bodýčka z Velké Británie  a některé stuhy z Turecka. Vše vybíráme s láskou a péčí, tak jak se na miminka sluší a patří.

Konzumace dortíků není zdraví škodlivá a rozhodně se po nich nepřibírá!
Pokud tedy hledáte jedinečný dárek k tak jedinečné události, jakou narození miminka bezesporu je, už dál hledat nemusíte:-) Upečeme Vám dortík podle vašich představ!

patrik a katka švejnohovi a dvě malé švejnožky

.....29.září 2011 k nám přibyla švejnožka ještě jedna - Madlenka, která už teď je velkou pomocnicí-)KATEGORIE

Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Akční nabídka
Nejprodávanější

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
www.Babycake.cz - Kateřina Švejnohová, Elektrárenská 9, Praha 10, 101 00, info@babycake.cz, tel.: +420 603 152 384
google-site-verification: googlec25d62824c712f76.html

JavaScript musí být povolen