položek
 • Zobrazit

Doručení a platba

Objednané dorty jsou odesílány či připraveny k vyzvednutí nejčastěji do 3 - 5 pracovních dnů od přijetí objednávky. Vzhledem k tomu, že se jedná o ruční práci a tudíž je výroba dortů poměrně časově náročná, může dojít v určitých situacích ke zdržení, prosíme Vás proto o trpělivost.
Pokud potřebujete dort doručit do určitého data ( chystáte se na návštěvu miminka atd.), uveďte prosím toho datum do poznámky k objednávce, uděláme vše proto, abychom Vám vyhověli.

Způsob dopravy
 • prostřednictvím kurýrní služby In-time:
  doručení zásilky je po celém území ČR do 24 - 48 hodin od přijetí zásilky na depo, po odeslání zásilky Vám odešleme email s číslem zásilky, kterou lze sledovat na stránkách www.intime.cz
  cena při platbě předem na účet: 110,-Kč za zásilku
  cena při platbě dobírkou: 130,-Kč za zásilku
  doručení zásilky po území SR do 48 hodin, po odeslání zásilky Vám odešleme email s číslem zásilky, kterou lze sledovat na stránkách www.intime.cz
  cena při platbě na dobírku: 225,-Kč / 11,25 EUR za zásilku
 • osobní vyzvednutí na adrese Elektrárenská 9, Praha 10
  Jakmile bude dort pro Vás připraven, zašleme vám informační sms, dorty je možné si vyzvednout vždy po předchozí domluvě na telefonu 603 152 384 kterýkoliv den v týdnu od 8 - 21 hodin
   
Při objednávce nad 2.500,-Kč je doručení po celém území ČR zdarma!


Způsob platby
 • dobírkou:
  hotově či platební kartou kurýrovi při převzetí zásilky, částka za doručení s dobírkou je 130,-kč za zásilku
 • na účet
  převodem na účet vedený u RB banky 1110934001 / 5500. Variabilní symbol platby je shodný s číslem objednávky. Odeslání dortu probíhá až po připsání částky na účet, doporučujeme proto platbu provést ihned po objednání.
 • paypal
  zaslání příslušné částky přes platební bránu Paypal na účet: info@babycake.cz
 • hotově
  platba v hovovosti při převzetí  pouze na adrese Elektrárenská 9, Praha 10.

Každá objednávka je závazná (Občanský zákoník § 544-545, zákon č. 40/1964 Sb) dle našich obchodních podmínek. Pokud nebude objednávka zaslaná na dobírku zákazníkem vyzvednuta, vyhrazujeme si požadovat po kupujícím částku na pokrytí zasílacích nákladů a manipulační poplatek ve výši 200,-Kč.
Odesláním objednávky souhlasíte s našimi obchodními podmínkami a v případě neodebrání dobírky s uhrazením poplatku za odeslání zboží v této výši.Převzetí zboží

Kupující je povinen dodané zboží a připojené doklady bezprostředně po jejich převzetí prohlédnout a zkontrolovat neporušenost obalu. 
Pokud příjemce zjistí zjevné vady (napříkad poškozený obal zásilky), oznámí tuto skutečnost bez odkladu přepravci, který je povinen sepsat na místě zápis o škodě. Tento zápis je nezbytný k vyřízení reklamace!
Pokud není tento postup dodržen, není možné poškozené nebo chybějící zboží nahradit.

Dorty jsou zasílané v pevné kartonové krabici a krabice jsou vyplněné tak, aby dorty došly v pořádku, bez poškození. Vzhledem k tomu, že se jedná o křehké zboží, doporučujeme zkontrolovat zboží ihned po převzetí, zda nedošlo k jeho poškození i přes to, že je obal v pořádku.
Protokol o převzetí zboží nikdy nepodepisujte aniž zboží u poškozené zásilky zkontrolujete!
Pokud k této nepříjemné situaci dojde, informujte nás neprodleně (nejpozději však následující pracovní den) o vzniklém stavu prostřednictvím emailu nebo na tel. čísle 603 152 384. Situaci vyřešíme v nejkratším možném čase.

KATEGORIE

Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Akční nabídka
Nejprodávanější

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
www.Babycake.cz - Kateřina Švejnohová, Elektrárenská 9, Praha 10, 101 00, info@babycake.cz, tel.: +420 603 152 384
google-site-verification: googlec25d62824c712f76.html

JavaScript musí být povolen